Mondeitara

Atlikti darbai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar.

© 2019 VISOS TEISĖS SAUGOMOS

© 2019 VISOS TEISĖS SAUGOMOS

Buto remontas ringtinės g. 44a

2016-05-19

NT meistrai atliko buto pertvarų demontavimo, naujų gipso kartono pervarų montavimo, santechnikos vamzdyno ir elektros instaliacijos keitimo darbus, sienų lyginimo, glaistymo dažymo, naujų gipso lubų montavimo darbus, parketlenčių bei grindjuosčių montavimo darbus. Taip pat buvo suformuota ir išlieta dušo kabina, bei išklijuotos plytelės, sumontuoti santechnikos ir elektros prietaisai.

Buto remontas pilaitėje

2016-05-19

„NT meistrai“ meistrų komanda atliko naujo buto Pilaitėje įrengimo darbus, buvo atlikta: santechnikos vamzdyno ir elektros instaliacijos montavimo bei išvedžiojimo darbo, glaistymo dažymo darbai, naujų gipso lubų montavimas, taip pat buvo išklijuotos plytelės vonios kambaryje, sumontuotos palangės, sudėtas parketas, sumontuoti santechnikos ( unitazas, vonia, skalbimo mašina, kriauklės su maišytuvais) ir elektros prietaisai (rozetės, jungikliai, gartraukis, kaitlentė, orkaitė ir kt.), vonia apklijuota plytelėmis.

Remontas perkunkiemyje

2016-05-19

NT meistrai atliko virtuvės perkėlimo:buvo perkeltas kanalizacijos ir vandentiekio vamzdynas, perkelti elektros taškai. Taip pat buvo atlikti betonavimo, laminto permontavimo, bei sienų ir lubų perdažymo darbai.

Buto remontas minties g

2016-05-19

NT meistrai atliko buto sienų ir lubų perdažymo, parketlenčių atnaujinimo, rozečių ir jungiklių keitimo, santechnikos prietaisų montavimo, šviestuvų montavimo bei virtuvės prietaisų tokių kaip gartraukis, kaitlentė ir orkaitė montavimo darbus.

Kontaktai

UAB „Mondeitara“

Įmonės kodas 3051***91

+370 662 1***6

info@mondeitara.lt

Registracijos adresas: Karaliaus Mindaugo pr., Kaunas

Buveinės adresas: Karaliaus Mindaugo pr., Kaunas

AB SEB bankas

A/S: LT06 7044 0600 **** 8931